Jeneratör

Jeneratör
Jeneratör

Jeneratör

Sitemizde elektrik kesintilerine karşı ortak alan elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla A Parsel’de 3 Adet MITSUBISHI Dizel jeneratörler mevcuttur. Her biri 1600Kva güce sahiptir ve şebeke elektriği kesildiğinde tüm parsel çevre aydınlatma ve daireleri birebir besler.

Koru Etabındaki FG WILSON Marka üç adet dizel jeneratörlerimiz de her biri 1600Kva şeklinde projelendirilmiş ve 1-1 tüm daire ve alanları destekleyecek şekilde projelendirilmişlerdir.

Tüm jeneratörlerimiz en geç 15 -20 saniye sonra devreye girmekte, elektrik geldikten hemen sonra da devreden çıkmaktadır. Yıllık periyodik bakım anlaşmaları yapılmış ve site teknik ekipleri tarafından her pazartesi günü mutlaka "TEST" aşamasında 3-5 dk çalıştırılmaktadır. Gerekli haftalık kontrolleri mutlaka yapılmaktadır.

 

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.
KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ